2013 Model Fiat Freemont Araba İcradan Satılık

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO74
  • İLAN TARİHİŞubat 10, 2020
  • YIL2013
  • RENKBeyaz
  • YAKITDizel
  • VITESOtomatik
  • DOSYA NO2019/957

İlan Açıklaması

Konumu

T.C.
KAYSERİ GENEL İCRA DAİRESİ

2019/957 TLMT.

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup: Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadansonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 26/02/2020 günü, saat 11:00 – 11:05 arası.
2.İhale Tarihi : 12/03/2020 günü, saat 11:00 – 11:05 arası.
İhale Yeri : Kayseri Bölge Adliye Mahkeme Binası Zemin Kat İcra Daireleri Satış Odası-2 – Sümer Mahallesi Erkilet Bulvarı No:8 MERKEZ / KAYSERİ

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 50.000,00 1 %1 06EUT36 Plakalı , 2013 Model , FIAT Marka , JC Tipli , 3C4PFBCY1DT6423 Şasi No’lu , Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Otomatik , Rengi Beyaz , 06 EUT 36 plakalı, Fiat Freemont Lounge tipli, 2013 model hususi araç. Aracın ruhsat ve kontak anahtarı yoktur. Araç önden kazalı olup, ön kaput, ön sağ sol çamurluk, ön tampon, havalandırma panjuru ezik durumda, motor üst kapağı ezik, radyatör ve fanlar hasarlı, motor aksamı komple hasarlı durumda, ön sağ sol far ve sinyal lambaları kırık durumdadır. Ön sağ lastik patlak, jant kırık, sağ maşbiyel ezik ve araç sağ tarafa düşük durumda, Arka sol sinyal lambaları kırık, arka tampon sağ köşesi çıkık, ön cam çatlak, araç içi bütün hava yastıkları patlak, kapılar kilitli, deri döşeme, radyo, yol bilgisayarı, geri park sensörü, sun ruf mev cut, araç içerisi pis durumdadır. Araç Vuslat Yedieminlik Otoparkı- Erenköy Mahallesi 1488. Sokak no:5 Talas Kız Yurdu Arkası Talas/Kayseri adresinde olup satışa girecek ilgililer aracı bu adreste görebilirler.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63’e karşılık gelmektedir.

Kaynak